تبلیغات

توقف دلار در نرخ ۳۹۶۵ تومانی/سکه ۴۷۰۰ تومان گران شد

به گزارش خبرنگار مهر، در جریان معاملات بازار آزاد امروز(چهارشنبه) تهران، قیمت هر دلار آمریکا بدون تغییر بر روی ۳۹۶۵ تومان ثابت ماند، این در حالی است که قیمت هر یورو با دو تومان کاهش ۴۳۰۴ تومان، پوند با ۴ تومان کاهش ۴۸۹۱ تومان، درهم امارات با یک تومان افزایش ۱۱۱۳ تومان و لیر ترکیه با ۱۶ تومان کاهش برای ۱۱۲۰ تومان است.

هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با ۴۷۰۰ تومان افزایش به یک میلیون و ۱۹۴ هزار تومان رسیده؛ ضمن اینکه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز به یک میلیون و ۱۵۵ هزار تومان رسیده است. نیم سکه نیز به ۶۱۰ هزار تومان و ربع سکه نیز ۳۲۳ هزار تومان رسیده است.

همچنین سکه یک گرمی نیز ۲۰۷ هزار تومان است.

هر اونس طلا در بازارهای جهانی نیز ۱۱۸۹ دلار و ۲۰ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۱۵ هزار و ۱۵۵ تومان است.

جدول قیمت سکه و ارز در بازار آزاد امروز(چهارشنبه) تهران نوع سکه/ارز قیمت(تومان/دلار) دلار ۳۹۶۵ تومان یورو ۴۳۰۳ تومان پوند ۴۸۹۱ تومان درهم امارات ۱۱۱۳ تومان لیر ترکیه ۱۱۲۰ تومان سکه تمام بهار آزادی طرح جدید یک میلیون و ۱۹۴ هزار تومان سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم یک میلیون و ۱۵۵ هزار تومان نیم سکه ۶۱۰ هزار تومان ربع سکه ۳۲۳ هزار تومان سکه یک گرمی ۲۰۷ هزار تومان هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۱۸۹ دلار و ۲۰ سنت هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۱۵ هزار و ۱۵۵ تومان
برای نمایش تمام مطالب مرتبط با عنوان «توقف دلار در نرخ ۳۹۶۵ تومانی/سکه ۴۷۰۰ تومان گران شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت منتشر شده و صرفا در این سایت باز نشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق ایمیل shopfile95@gmail.com اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار